ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

رفع ابهام اپل درباره ضعف بدنه آیفون ۶ پلاس

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه ۱ اپل

رفع ابهام اپل درباره ضعف بدنه آیفون ۶ پلاس

مهر ۴, ۱۳۹۳

بعد از اخباری که در رابطه با ضعف آیفون ۶ پلاس در برابر خمیدگی در سراسر دنیا منتشر شد٬ اپل در پاسخ به رسانه های مختلف در ارتباط با گزارشاتی که درباره‌ی مشکل

آیفون ۶ پلاس منتشر شد، بیان کرد که این خمیدگی “بسیار نادر” بوده و تنها ۹ نفر از مشتریان در مورد این مسئله گزارش کرده بودند.

همچنین٬ اپل به جهت نشان دادن اطمینان خود از محصول جدیدش٬ از خبرنگاران CNBC و Verge دعوت کرد تا به مرکز آزمایشات اپل مراجعه و گزارشی از این مسئله تهیه نمایند. این آزمایشگاه مجموعه ای از تجهیزات آزمایشهای مختلف می باشد که یکی از این آزمایش ها تست مقاومت دستگاه می باشد. Dan Riccio ٬ مدیر و رئیس مجموعه مهندسی سخت افزار اپل :

هیچ دستگاهی به اندازه این دستگاه ها تحت آزمایش های مختلف قرار نگرفته٬ همانطور که ما قابلیت های جدیدی به گوشی اضافه میکنیم٬ در عین حال باید قبل از اینکه کاربران ایرادی در گوشی پیدا کنند٬ ما این کار رو انجام بدیم.

به گفته اپل٬ ۱۵ هزار تست مختلف روی هر دو مدل ۶ و ۶ پلاس انجام گرفت.

Riccio اضافه کرد : “در انتها اینطور باید بگم٬ وقتی شما نیرویی بیشتر از حد معمول به یک آیفون یا هر گوشی دیگه ای وارد کنید٬ شاهد تغییر شکل اون خواهید بود.”

Phil Schiller در عکس العمل به گزارشات حاکی از خمیدگی آیفون جواب داد : “این موضوع به ندرت اتفاق افتاده و با توجه به فروش میلیونها آیفون تنها ۹ گزارش از این مشکل وجود داشته است٬ اتفاقاْ اپل محصولات خود را طوری طراحی کرده که با اطمینان کامل بتوانید از آن در دنیای واقعی بیرون استفاده کنید.”

اپل به معرفی تست هایی که روی گوشی انجام می شود پرداخت. آزمایش خمیدگی سه نقطه ای که فشار را بصورت گسترده بر روی گوشی پخش خواهد کرد تا از مقاومت گوشی در برابر نیروی مشخص اطمینان حاصل شود. همینطور آزمایش فشار نقطه ای بصورت چرخه ای که مقاومت گوشی را در دراز مدت می سنجد. علاوه بر این آزمایش های پیچش روی گوشی و همینطور آزمایشاتی که در دنیای واقعی امکان وقوع آنها وجود دارد مثل نشستن روی گوشی و … نیز بر روی آیفون انجام شد.

بازدید 2728 بار
آخرین ویرایش در جمعه, 04 مهر 1393 ساعت 11:25
ایزی لینک

مدیر عامل و موسس

وبگاه: www.joomi.ir/