ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.
 • سایت جدید شرکت آسان ارتباط لوتوس

  نسخه جدید سایت آسان ارتباط لوتوس با امکانات جدید راه اندازی گردید

 • مانیتورینگ

  با سیستمهای بروز و قدرتمند مانیتورینگ اشراف کامل برروی سیستمها و تجهیزات شبکه خود داشته باشید و با اجرای مانیتورینگ دقیق از نقاط ضعف و قوت شبکه و تجهیزات خود مطلع شوید.

 • فیبرنوری

  با تکنولوژی فیبر نوری اطلاعات را بدون محدودیت به فواصل دور انتقال داده و از مزایای سرعت و امنیت بر خودار شوید

 • IP تلفن

  با تکنولوژی ویپ و تجهیرات متنوعی که در این ضمینه ارایه شده است مرکز تلفن خود را در اسرع وقت ایجاد کرده و از امکانات بی نهایت و مزایای یک سیستم حرفه ای و قدرتمند برخوردار شوید.

 • صدا در بستر شبکه (VOIP)

  شعبات اداره یا شرکت خود را یک پارچه تمایید و از هر نقطه و با هر وسیله ای امکان ارتباط پایدار و رایگان داشته باشید و با سرمایه گذاری در ضمینه ویپ ارزش افزوده ای با قابلیت بهره برداری آتی برای خود ایجاد نمایید

 • ارتباط امن بین شعب

  امروزه باتوجه به مقوله دهکده جهانی بدیهی است امنیت اطلاعات یکی از نگرانیهای مدیران و مسوولین می باشد . باتوجه به تکنولوژی های جدید نه تنها امنیت اطلاعات خود را با رمزنگاریهای جدید بالا می برید بلکه ضمن استفاده از تکنیک باندینگ پهنای باند خصوصی خودرا نیز تجمیع کرده و از سرعت بالاو پایداری ایجاد شده بدلیل وجود چند لینک ارتباطی بهره مند شوید.

IP Phone های سیسکو

چگونه Firmware گوشی های تلفن آی پی سیسکو سری 7900 را از SCCP به SIP تغییر داده و یا بروز رسانی نماییم.

ادامه مطلب...

مرکز تلفن ZYCOO

 Zycoo یکی از شرکت های فعال با پیشرفت قابل تحسین در زمینه ویپ VOIP است. این شرکت در سال 2006 در چین تاسیس شد. با توجه به اهداف این شرکت، برای پیشرفت سریع در جامعه،

ادامه مطلب...

اخبار امروز